Ota yhteyttä!

Menestyvä yritys kehittää itseään, ja menestyksekäs liiketoiminta on tavoitteellista ja suunnitelmallista. Me autamme kehittämään yrityksesi palveluja, tuotteita ja markkinointia niin, että ne vastaavat paremmin asiakkaiden odotuksia.

Miten me voisimme auttaa juuri sinua ja yritystäsi?

Mikko Koskela

Mikko Koskela

Va. toimitusjohtaja
0400 660 946
mikko.koskela@techvilla.fi

Sirpa Sundberg

Sirpa Sundberg

Talouspäällikkö
040 507 4604
sirpa.sundberg@techvilla.fi

Mika Ollikainen

Mika Ollikainen

Projektipäällikkö
NUOTTA-hanke
040 586 1138
mika.ollikainen@techvilla.fi

Anna-Mia Myllykangas

Projektiasiantuntija
NUOTTA-hanke
0400 185 033
anna-mia.myllykangas@techvilla.fi

Suvi Inkinen

Projektiassistentti
NUOTTA-hanke
040 721 1033
suvi.inkinen@techvilla.fi

Satu Myllys

Satu Myllys

Projektipäällikkö
Helsinki Ring of Industry -hanke
040 504 6087
satu.myllys@techvilla.fi

Katja Humalainen

Katja Humalainen

Projektiviestintä
Helsinki Ring of Industry & PUHTIA-hanke
040 052 1141
katja.humalainen@techvilla.fi

Tiia Kekola

Tiia Kekola

Projektipäällikkö
PUHTIA-hanke
0445688576
tiia.kekola@techvilla.fi

Heikki Lahtinen Limowa

Heikki Lahtinen

Toiminnanjohtaja
LIMOWA ry
050 342 4056
heikki.lahtinen@limowa.fi

Näin löydät meille

Toimipisteemme löydät Hyvinkään Villatehtaalta

Villatehdas sijaitsee Hyvinkään keskustassa kävelymatkan päässä rautatieasemasta. Autolla kulkevat pääsevät Hyvinkäälle Helsinki-Tampere-moottoritietä pitkin.

TechVillan toimipiste sijaitsee A-rakennuksen 2. kerroksessa. Infopiste sijaitsee rakennuksen 1. kerroksen keskivaiheilla. Vieraspaikat löytyvät Villatehtaan pääoven vierestä Kankurinkadun puolelta.

Oranssit pysäköintipaikat ovat parkkikiekolla sallittuja vieraspaikkoja. Punaisella merkityillä paikoilla pysäköinti on sallittu Villatehtaan pysäköintiluvalla, jonka voi noutaa päärakennuksen infopisteeltä.

Löydät tarkemmat saapumisohjeet Villatehtaan nettisivuilta.

Käyntiosoite:

Kankurinkatu 4-6
(Villatehtaan päärakennus eli A-rakennus)
05800 Hyvinkää

Postiosoite:

Kankurinkatu 4-6
05800 Hyvinkää

Laskutustiedot:

Verkkolaskutus

Teknologiakeskus TechVilla Oy
Verkkolaskuosoite: 003715797761
OVT-tunnus: 003715797761
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattoritunnus, jos lähettäjä käyttää pankkia operaattorina: DABAFIHH

Paperilaskut

Teknologiakeskus TechVilla Oy
Kankurinkatu 4-6
05800 Hyvinkää