Yhteystiedot

Menestyksekäs liiketoiminta on tavoitteellista ja suunnitelmallista. Me autamme kehittämään yrityksesi palveluja, tuotteita ja markkinointia niin, että ne vastaavat paremmin asiakkaiden odotuksia.

Miten me voisimme auttaa?

Maija Karhusaari

Toimitusjohtaja
+358 45 218 3772
maija.karhusaari@techvilla.fi

HELPPI-hanke, Helsinki Ring of Industry

Hannu Tapio

Projektipäällikkö
+358 50 468 4610
hannu.tapio@techvilla.fi

HELPPI-hanke

Mika Ollikainen

Projektipäällikkö
+358 40 586 1138
mika.ollikainen@techvilla.fi

NUOTTA-hanke

Mira Haapakangas

Projektiasiantuntija
+358 40 522 9406
mira.haapakangas@techvilla.fi

NUOTTA-hanke

Suvi Inkinen

Projektiassistentti
+358 40 721 1033
suvi.inkinen@techvilla.fi

NUOTTA-hanke, HELPPI-hanke

Katja Humalainen

Taloushallinto, projektipäällikkö
+358 400 521 141
katja.humalainen@techvilla.fi

Helsinki Ring of Industry

Heikki Lahtinen

Toiminnanjohtaja
LIMOWA ry
+358 50 342 4056
heikki.lahtinen@limowa.fi

LIMOWA ry

Haluaisitko kuulla ensimmäisenä TechVillan uusista hankkeista ja tapahtumista?

Näin löydät meille

Toimipisteemme löydät Hyvinkään Villatehtaalta

Villatehdas sijaitsee Hyvinkään keskustassa kävelymatkan päässä rautatieasemasta. Autolla kulkevat pääsevät Hyvinkäälle Helsinki-Tampere-moottoritietä pitkin.

TechVillan toimipiste sijaitsee A-rakennuksen 2. kerroksessa. Infopiste sijaitsee rakennuksen 1. kerroksen keskivaiheilla. Vieraspaikat löytyvät Villatehtaan pääoven vierestä Kankurinkadun puolelta.

Oranssit pysäköintipaikat ovat parkkikiekolla sallittuja vieraspaikkoja. Punaisella merkityillä paikoilla pysäköinti on sallittu Villatehtaan pysäköintiluvalla, jonka voi noutaa päärakennuksen infopisteeltä.

Löydät tarkemmat saapumisohjeet Villatehtaan nettisivuilta.

Käyntiosoite:

Kankurinkatu 4-6
(Villatehtaan päärakennus eli A-rakennus)
05800 Hyvinkää

Postiosoite:

Kankurinkatu 4-6
05800 Hyvinkää

Laskutustiedot:

Verkkolaskutus

Teknologiakeskus TechVilla Oy
Verkkolaskuosoite: 003715797761
OVT-tunnus: 003715797761
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattoritunnus, jos lähettäjä käyttää pankkia operaattorina: DABAFIHH

Paperilaskut

Teknologiakeskus TechVilla Oy
Kankurinkatu 4-6
05800 Hyvinkää