Ota yhteyttä!

Menestyvä yritys kehittää itseään, ja menestyksekäs liiketoiminta on tavoitteellista ja suunnitelmallista. Me autamme kehittämään yrityksesi palveluja, tuotteita ja markkinointia niin, että ne vastaavat paremmin asiakkaiden odotuksia.

Miten me voisimme auttaa juuri sinua ja yritystäsi?

Mikko Koskela

Mikko Koskela

Va. toimitusjohtaja
0400 660 946
mikko.koskela@techvilla.fi

WIMMA-hankkeen projektipäällikkö

Tutustu hankkeeseen

Sirpa Sundberg

Sirpa Sundberg

Talouspäällikkö
040 507 4604
sirpa.sundberg@techvilla.fi

Mika Ollikainen

Mika Ollikainen

Projektiasiantuntija
040 586 1138
mika.ollikainen@techvilla.fi

WIMMA-hanke

Tutustu hankkeeseen

Julia Roikonen

Julia Roikonen

Projektiasiantuntija
050 9115 541
julia.roikonen@techvilla.fi

WIMMA-hanke

Tutustu hankkeeseen

Satu Myllys

Satu Myllys

Projektiasiantuntija
040 504 6087
satu.myllys@techvilla.fi

Helsinki Ring of Industry -hankkeen projektipäällikkö

Tutustu hankkeeseen

Katja Humalainen

Katja Humalainen

Projektiassistentti
040 052 1141
katja.humalainen@techvilla.fi

Helsinki Ring of Industry -hanke

Tutustu hankkeeseen

Heikki Lahtinen Limowa

Heikki Lahtinen

Toiminnanjohtaja LIMOWA ry
050 342 4056
heikki.lahtinen@limowa.fi

LIMOWA tuo uusia ulottuvuuksia logistiikan parissa toimivien yritysten yhteistyöhön.

Tutustu yhdistykseen

Näin löydät meille

Toimipisteemme löydät Hyvinkään Villatehtaalta

Villatehdas sijaitsee Hyvinkään keskustassa kävelymatkan päässä rautatieasemasta. Autolla kulkevat pääsevät Hyvinkäälle Helsinki-Tampere-moottoritietä pitkin.

TechVillan toimipiste sijaitsee A-rakennuksen länsipäädyssä. Infopiste sijaitsee rakennuksen keskivaiheilla. Vieraspaikat löytyvät Villatehtaan pääoven vierestä Kankurinkadun puolelta.

Oranssit pysäköintipaikat ovat parkkikiekolla sallittuja vieraspaikkoja. Punaisella merkityillä paikoilla pysäköinti on sallittu Villatehtaan pysäköintiluvalla, jonka voi noutaa päärakennuksen infopisteeltä.

Löydät tarkemmat saapumisohjeet Villatehtaan nettisivuilta.

Käyntiosoite:

Kankurinkatu 4-6
(Villatehtaan päärakennus eli A-rakennus)
05800 Hyvinkää

Postiosoite:

Kankurinkatu 4-6
05800 Hyvinkää

Laskutustiedot:

Verkkolaskutus

Teknologiakeskus TechVilla Oy
Verkkolaskuosoite: 003715797761
OVT-tunnus: 003715797761
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattoritunnus, jos lähettäjä käyttää pankkia operaattorina: DABAFIHH

Paperilaskut

Teknologiakeskus TechVilla Oy
Kankurinkatu 4-6
05800 Hyvinkää